Cayma Hakkı

 

İade:

100% müşteri memnuniyetini amaç edinen sevgilihane.com, kendi tarafından kaynaklanan tüm hataları hemen telafi etmektedir. Ve ürünün yenisini yaparak alıcıya gönderir.

İade edilecek ürünler için şu adımlar takip edilir.

1- Şikayet sahibinin iddiası sipariş detayları bölümünden dikkatlice incelenir.
2- Gerekirse şikayet sahibinden hatalı olduğu iddia ettiği yerin veya ürünün fotoğrafı istenir.
3- Üründe sevgilihane.com'dan kaynaklanan herhangi bir hata var ise, hatalı ürün istenir ve hemen yenisi hazırlanarak bedelsiz olarak yollanır.

Uygun şartlar sağlanması ve müşterinin talep etmesi durumunda para iadesi gerçekleştirilir. Para iadesi için oluşacak şartlara sevgilihane.com karar verir.

Beden Değişimi:

6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun gereği, "Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler" iade edilemez, beden değişimi yapılamaz veya ürün değiştirilemez. Bu nedenle kişiselleştirdiğiniz üründe hata olup olmadığını kontrol ederek sipariş veriniz.

Renk/Ton/Beden Farkı:

Kişiye özel olan ürünlerde, eklediğiniz fotoğraflar veya görseller ekran ile ürün üzerinde çok olmasa da farklı durabilir. Ekran parlak ve ışıklı bir yüzey, baskı yapılan ürün ise ışıksızdır. Bu nedenle doğal olarak biz elimizden geleni yapmamıza rağmen ton farkı olabilir.

Giyim ürünlerinde bütün diğer kaliteli markalarda dahi kabul edilebilir hata payı olan beden tablosuna göre en:+-2 cm , boy: +-3cm değişiklik olabilir.

Sipariş İptali:

Siparişiniz işleme alınmadan iptal edebilirsiniz. Onaylanmış olan siparişiniz artık işleme alındığı için iptal etme hakkınız olmayabilir. Lütfen sipariş verirken dikkatli davranın.
Sipariş iptali tarafımızdan yapılmaktadır. İptal etmek için mail veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz.
info@sevgilihane.com
0545 270 05 99 (whatsapp)
0850 532 82 54